Наступну частину "Червоного" зніматимуть у Тернополі. Вже підібрали локації

У Тернополі та області зніматимуть продовження фільму "Червоний". Зараз завершені переговори і підписані усі необхідні документи. Новий фільм стане приквелом до першої частини стрічки.

— Нам вдалось переконати знімальну групу, продюсера і режисера, що Тернопіль ідеально підходить для цих зйомок. Також ми знайшли реального історичного персонажа, який є прототипом "Червоного" і мав схожу історію, як і головний герой фільму. Власне, за життєвими фактами цього чоловіка буде знято і третю частину фільму. Цікаво, що цей тернополянин дожив до 1999 року і він застав ті часи, коли Україна стала незалежною, тому можна говорити про те, завершення історії "Червоного" матиме щасливий кінець,  розповів заступник міського голови Леонід Бицюра.

Зйомки фільму обіцяють розпочати у січні 2018 року. Уже зараз говорять про залучення до процесу зйомок більше 700 людей. Вибрано основні локації та навіть кінопавільйон, де будуть відтворені необхідні елементи фільму.

Відтак, кінокоманда працюватиме у парку Загребелля, у кількох тернопільських двориках, центральній частині міста. Деякі сцени зніматимуться у Кременці.  

Тернопіль відвідав головний герой фільму "Червоний". Фото
Сергій Балуцький

Опис відсутній


Читайте також