Тернопільські студенти вимагали звільнити міністра освіти

Близько 40 тернопільських активістів доєдналися до всеукраїнської акції «Стоп Шкарлет – не дамо вбити освіту». Увечері 21 грудня вони вийшли під стіни ОДА з вимогою звільнити нового міністра освіти.

Про це йдеться в офіційному прес-релізі від організаторів акції ГО «Українські студенти за свободу».

Основна вимога – негайно звільнити Сергія Шкарлета через плагіат у його наукових роботах, зв’язки із Партією регіонів та скандали, у які він потрапляв, поки виконував обов’язки міністра. Зокрема, йдеться, про ідею «переосмислити» ЗНО. Учасники акції тримали плакати «Продам, куплю, обмін дипломів», «Ctrl+C, Ctrl+V»,«Зберігай спокій і копіпасти».

Також вони викидали свої студентські квитки у «смітник освіти». Як зазначають організатори акції, студенти не зупиняться на одній акції і вже розробляють план подальших дій. Тож невдовзі у Тернополі будуть нові протести, які триватимуть, поки Сергія Шкарлета не звільнять з посади.

Акція в Тернополі проходила в межах всеукраїнської студентської кампанії «Стоп Шкарлет». До неї також долучилися студенти, науковці, батьки, громадські активісти в Києві, Чернівцях, Вінниці, Чернігові, Житомирі, Одесі, Харкові, Миколаєві, Львові, Хмельницькому, Сумах, Кривому Розі та Луцьку, Дніпрі.

Протест в Тернополі організувала громадська організація «Українські студенти за свободу». До них приєдналися організації «Сокіл Тернопіль» та «Права молоді».Сергій Балуцький

Опис відсутній


Читайте також