
У Тернополі відбулася зустріч із головами територіальних громад області під час якої обговорили проблеми прифронтових областей, які щодня живуть під російськими обстрілами, втрачають людей і змушені шукати способи захистити цивільних. Про це повідомили на сайті Тернопільської ОВА.
Зокрема, говорили про конкретну допомогу Дніпропетровщині.
"Йдеться про фінансову підтримку для виготовлення та встановлення блочно-модульних укриттів, які допоможуть посилити захист цивільного населення та дати людям можливість убезпечити себе під час російських обстрілів", — йдеться у повідомленні ОВА.
Начальник Тернопільської ОВА Тарас Пастух закликав кожну громаду області долучитися до цієї допомоги.
"Суми для громад визначатимуться з урахуванням їхніх фінансових можливостей. Загалом заплановано зібрати близько 40 000 000 гривень, ще 15 000 000 гривень на підтримку громад, які не зможуть забезпечити необхідний внесок, передбачить обласний бюджет", — йдеться в ОВА.


Таким чином Тернопільщина разом із Львівщиною та Волинню взяла на себе підтримку Дніпропетровської області. Загалом йдеться про виготовлення близько 160 блочно-модульних укриттів.