Тернополян закликають долучитися до відеоконкурсу «Не лінуйся! Рухайся!»

На Тернопільщині триває обласний спортивний відеоконкурс «Не лінуйся! Рухайся!». Ініціатором конкурсу на період карантину став Тернопільський обласний центр здоров’я населення «Спорт для всіх».

Його мета – максимально залучити краян до здорового та рухливого способу життя. Взяти участь у відеоконкурсі можуть усі охочі. Для цього потрібно записати відеоролик тривалістю 60 секунд, де відображається як займаючись різними видами фізичної активності, з користю можна провести свій вільний час на свіжому повітрі, вдома чи в спортзалі. Завершиться конкурс 30 листопада.

За словами організаторів, допускається лише одна робота автора. Її слід надіслати на електронну скриньку: tr_sport@ukr.net або на сторінку у «Фейсбуці»: https://www.facebook.com/sport.dlia.vsih/. Обов’язково потрібно зазначити дані автора (прізвище та ім’я, адресу, номер телефону).

Переможців та призерів визначатимуть шляхом голосування – кількістю вподобань під відео учасників, які опублікують на сторінці «Спорт для всіх» у соцмережі «Фейсбук».

Більш детальніше про відеоконкурс «Не лінуйся! Рухайся!» за номером телефону: 0352 52 03 53.

Джерело


Наталка Паламарчук

Опис відсутній


Читайте також