Обікрали багатодітну маму: поки водила дитину в туалет - коліжанка вкрала гроші

Співробітники Козівського відділення поліції повернули багатодітній матері викрадені кошти. А зловмисниці, котра виявилася знайомою потерпілої, доведеться нести відповідальність за вчинення крадіжки.

До поліцейських із заявою звернулася жителька райцентру і повідомила про крадіжку чотирьохсот гривень. Гроші жінка тримала у кишені камізельки, коли поспішала з дитиною до крамниці. Дорогою зустріла знайому. Розговорилися. У цей час малеча попросилася до туалету.

Нічого не підозрюючи, жінка залишила свій одяг на бетонному мурі, попросила співрозмовницю приглядіти, а сама відлучилася з дитиною. Жінка пригадує, коли повернулася, поведінка знайомої раптом змінилася: вона метушилася, казала, що поспішає. Багатодітна матір не звернула на це уваги, а крадіжку грошей помітила вже в крамниці.

Поліцейські оперативно розшукали ймовірну підозрюваному, і в скоєному 51-річна козівчанка зізналася. Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань і кваліфіковано частиною 1 статті 185 ККУ.


Наталка Паламарчук

Опис відсутній


Читайте також