Фони для фото

Студійна фотозйомка неможлива без застосування правильно обраного https://vtochku.com.ua/studijnyj-svet/fony-i-krepleniya фотофону, який створить необхідний вид заднього плану і поліпшить художнє сприйняття фотографії.

Види фотофонів

Різноманітність фактур і матеріалів основи визначає вибір фону, виходячи з необхідності реалізації конкретних фотозадач. Фон буває наступних видів:

1.Паперовий.

Практичний і недорогий варіант з матовою поверхнею, що не відволікає увагу від об'єкта зйомки. Паперовий фон вигідно використовувати для портретної зйомки і проведення фотосесій. Різноманітність колірної гами популярних фотофон дозволяє легко використовувати їх як в студійних умовах, так і для створення домашніх фото. Безбликова основа не відволікає увагу, згладжуючи переходи світла за рахунок високої щільності.

Невисока вартість сусідить з недовговічністю, від частого застосування такі фони мнуться і витираються. Дешеві фотофони з Китаю представляють обмежену колірну палітру одночасно з тусклістю фарб. Велика вага паперової бобіни вимагає посиленого обладнання для її закріплення, щоб фон не провисав.

2.Тканевий фон.

Другий за популярністю фон, передбачає можливість багаторазового використання, його можна випрати або очистити. Наявність текстури дозволяє створювати красиві складки, закриваючи будь-які поверхні. Тканина закріплюється на каркасі або без нього. Основні види сировини - бавовняна тканина і синтетика.

3.Нетканий фон

Поставляється у вигляді рулонів, намотаних на туби, також практичний для багаторазового використання. Для очищення досить протерти фон серветкою. Клейончата або велюрова основа дозволяє вибрати задник необхідної якості. Нетканий фотофон підходить для новачків завдяки практичності і зносостійкості. Неткані фони не використовують для предметної зйомки, ними оформляють портретні фотосесії і великі композиції.

4.Пластіковий фотофон

Являє собою пластини товщиною 0,3-0,8 мм, що ідеально підходять для предметної фотозйомки. Відсутність текстури дозволяє вигідно знімати великі плани. Для вибору пропонується будь-який відтінок пластику, а його здатність розсіювати світло створює гарний ореол навколо предметів. Глянцева або матова поверхня одноколірних фотофонів робить привабливою фотозйомку будь-якого масштабу.

5.Вініловий фотофон

За своїми властивостями нагадує банерну тканину, відмінність полягає тільки в матовій поверхні, що не створює відблисків. Вініл добре очищається від забруднень, для цього потрібно протерти фотофон вологою серветкою. Велика вага бобіни також викликає пов'язана з тим, що потрібно звернути увагу на установку спеціальних кріплень, що попереджають провисання.

Вибір відповідного фотофону дозволяє вигідно реалізувати поставлені фотозадачі, в залежності від необхідності зйомки невеликих предметів або проведення портретних фотосесій.


Сергій Балуцький

Опис відсутній


Читайте також