Пенсіонерка з Тернопільщини втратила 104 000 грн через «багаж від друга»

Випадок, який стався з жителькою Байковецької громади, ще раз нагадує, що у віртуальному світі не завжди за красивими словами стоїть правда. Про це повідомили на сайті поліції Тернопільської області.

"Зі слів 62-річної потерпілої, їй написав у месенджері незнайомець, який представився представником ООН. Чоловік запевняв, що зараз перебуває за кордоном, але вже незабаром піде на пенсію і планує приїхати в Україну",  йдеться у повідомленні поліції.

За деякий час новий знайомий повідомив, що хоче переслати свій багаж в Україну через знайомого перевізника і запитав потерпілу чи вона згідна прийняти посилку

"Жінка погодилася прийняти передачу. Згодом з нею зв’язалися інші особи, які повідомили: вантаж нібито «застряг на митниці». Щоб розв’язати проблему, потрібні гроші. Потерпіла двічі перерахувала аферистам кошти - спочатку 86 000 гривень, а згодом ще 18 000 гривень. Лише згодом жінка усвідомила, що стала жертвою афери, оскільки спілкування з «другом» обірвалося, а гроші - зникли",  йдеться у поліції. 

За цим фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження відповідно до:

  • ст. 190 КК України (шахрайство).

Тривають оперативно-розшукові заходи для встановлення осіб аферистів. 


Оксана Кучма

Опис відсутній


Читайте також