Всі пари зійшлися: як на Тернопільщині відбулася молодіжна шоу-програма “Кохання по-українськи”

Розважальну шоу-програму до Дня святого Валентина “Кохання по-українськи” провели для молодих пар у Кременецькому будинку культури.

Учасники шоу - троє дівчат та хлопців, пише 0352.  Під час програми ведучі допомагали парам дізнатися більше один про одного і зробити свій вибір. Задавали питання, проводили конкурси, розповідали про святого Валентина.

По завершенні шоу-програми, всі три пари співпали. Усі отримали сертифікат на романтичну вечірку в кафе “Іква”, подарунки та букети квітів.

Покровителем свята закоханих вважають Валентина. Цей юнак проживав в п'ятому столітті в Римській імперії. Загадкова особистість. За однією із версій, Валентин був цілителем.

Кажуть, що цей чоловік мав надприродні здібності лікувати людей. За це він навіть якось потрапив до в'язниці. Там, наче, охоронець попросив його вилікувати від недуги свою дочку, що Валентину вдалося.

Після цього дівчина в нього закохалася. А от фінал цієї історії трагічний. 14 лютого Валентина стратили. Та перед своєю смертю він зізнався в коханні своїй дівчині в листі. Гадають, що саме з того моменту стало прийнято дарувати валентинки.


Наталка Паламарчук

Опис відсутній


Читайте також