На Тернопільщині засудили військовослужбовця за ДТП, в якій постраждала дитина

Тернопільський міськрайонний суд призначив покарання у вигляді п'ятьох років позбавлення волі військовослужбовцю з Тернопільщини, який у стані алкогольного сп’яніння скоїв ДТП у якій постраждала малолітня дитина. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Теруправління ДБР у Львові.

Дорожньо-транспортна пригода сталася у травні 2024 року поблизу села Смиківці.
Обвинувальний акт у справі був скерований до суду ще у листопаді 2024 року.
"За інформацією отриманою під час слідства, того вечора нетверезий військовослужбовець керуючи службовим пікапом, виїхав на зустрічну смугу та зіткнувся з легковим автомобілем. Унаслідок ДТП водійка легковика отримала легкі тілесні ушкодження, а її 5-річна сестра дістала закриту черепно-мозкову травму, численні рани обличчя, гематоми та забої",  йдеться у повідомленні ДБР.

Згідно з висновком судово-медичної експертизи, на обличчі дівчинки утворився глибокий рубець, який вимагав хірургічного втручання і був класифікований як знівечення.



Оксана Кучма

Опис відсутній


Читайте також