Відтак, підозрюваному, якого затримали на отриманні 50 000 гривень хабаря, обрано запобіжний захід - нічний домашній арешт. Оскільки прокурор вимагав для підозрюваного тримання під вартою, прокуратура оскаржить це рішення суду. Про це повідомили на сайті Тернопільської обласної прокуратури.
"Директора комунальної установи підозрюють в отриманні 50 000 гривень хабаря від підприємиці за вплив на рішення службових осіб Тернопільської обласної ради щодо оголошення аукціону з продажу права оренди приміщення у Чортківському районі, безперешкодну подачу документів для участі в торгах й забезпечення її перемоги в аукціоні", — йдеться у повідомленні прокуратури.
Посадовцю підозрюваному відповідно до:
- ч. 3 ст. 369-2 КК України (одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, поєднане з вимаганням такої вигоди), загрожує позбавлення волі від трьох до вісьмох років з конфіскацією майна.