Бережанська громада представила Тернопільщину на конференції в Італії

На міжнародній конференції Ukraine Recovery Conference 2025 в Римі Тернопільську область представляє Бережанська громада. Про це повідомили на сайті Тернопільської ОВА.

"Зокрема, міський голова Бережан Ростислав Бортник презентує будівництво реабілітаційного центру «REVIVAL_ВІДРОДЖЕННЯ в Бережанах». Його метою є забезпечення якісної реабілітації для українців, які постраждали внаслідок повномасштабної війни РФ проти України",  йдеться ву повідомленні ОВА.

Окрім цього, під час конференції Бережанською громадою було представлено ще три важливі проєкти, зокрема:

  • завершення будівництва спортивного комплексу;
  • створення індустріального парку та промислової зони машинобудівного профілю;
  • будівництво очисних споруд.

IV Міжнародна Конференція з відновлення України (Ukraine Recovery Conference 2025) об’єднала понад 30 глав держав та урядів, сотні представників парламентів, міжнародного бізнесу, громадянського суспільства, а також понад 300 представників органів місцевого самоврядування з України.


Оксана Кучма

Опис відсутній


Читайте також