На Чортківщині 52-річна жінка стала жертвою шахрайства через месенджер: аферист, представившись працівником банку, виманив у неї реквізити банківської картки та викрав кошти. Про це повідомили на сайті поліції Тернопільської області.
"За словами потерпілої, у телеграмі їй зателефонував невідомий чоловік, який представився співробітником служби безпеки одного з банків. Співрозмовник повідомив про нібито підозрілу спробу входу до її банківського акаунту та переконав жінку, що з метою безпеки потрібно терміново переоформити захист рахунку, підтвердити низку операцій і оновити персональні дані. Таким чином невідомий отримав доступ до рахунку заявниці і списаі звідти майже 50 000 гривень", — йдеться у повідомленні поліції.
За цим фактом слідчі поліції розпочали досудове розслідування відповідно до:
- ч. 4 ст. 190 КК України (шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки).
Санкція статті передбачає:
- позбавлення волі від трьох до вісьмох років.
Правоохоронці встановлюють особу зловмисника.