Про переваги неодимового лазера

Апаратна косметологія бере на своє озброєння найсучасніші і перспективні розробки науки і техніки. Лазерні методики по догляду за шкірою людини не є винятком. Сьогодні в косметології існує цілий напрямок заснований на використанні унікальних властивостей лазера. Лазерна косметологія дозволяє проводити омолоджуючі і лікувальні процедури по догляду за шкірою обличчя та іншими ділянками тіла без хірургічного втручання і без застосування всіляких ін'єкцій.

Сьогодні косметологи широко використовують в своїй роботі твердотільні лазерні випромінювачі, такі як олександритовий, діодний і неодимовий. Рубіновий лазер, який поклав початок всієї лазерної косметології, сьогодні практично вже ніде не використовується. На зміну йому прийшли нові сучасні апарати в яких застосовуються новітні інноваційні розробки і досягнення.


Серед всіх твердотільних лазерів, якими користуються косметологи, особливе місце займають неодимові апарати. Базовим компонентом неодимового лазера є кристал алюмоїттрієвого граната, який активізований іонами неодиму. Така технологія дозволяє генерувати хвилі різної довжини і частотності. Ця особливість неодимового лазера забезпечує його багатофункціональне використання в апаратній косметології, ефективність і переваги в порівнянні з іншими твердотільними лазерами.

Чотири переваги неодимового лазера

Так в чому ж полягають переваги неодимового лазера в порівнянні з діодними і олександритовими установками?

По-перше: неодимовий лазер може виробляти короткохвильове і довгохвильове випромінювання. Неодимові лазерні установки генерують спрямований потік імпульсного випромінювання з довжиною хвилі в радіусі 532 - 1064 нм. Широкий діапазон налаштувань дозволяє косметологам підібрати максимально ефективну і індивідуальну програму для кожного клієнта і кожного виду процедур.

— По-друге: промінь безперешкодно проникає в шкіру на глибину до 8 мм і впливає не на фарбувальний пігмент меланін, а на кровоносні судини. Завдяки чому ефект від лазерної епіляції збільшується в рази. Епіляцію можна проводити навіть людям зі світлим і рудим волоссям незалежно від пори року.

— По-третє: можливість точкового впливу неодимового лазерного променя дозволяє не тільки прибирати конкретні волоски, але і видаляти судинні сіточки на тілі клієнтів. Точкову дію лазера гарантує збереження і цілісність здорових тканин. — По-четверте: вбудована система охолодження і контролю за фізичними характеристиками попереджає можливість опіків і перегріву шкіри в робочій зоні.


Сергій Балуцький

Опис відсутній


Читайте також