"Кришталеві" сестри-близнючки потребують операції

Дюймовочки Дарина та Богдана потребують допомоги. Дівчатка, яким уже по 16, пересуваються на милицях, а до 6-го класу їх узагалі носили на руках.

Обидві дівчинки народилися із рідкісною вродженою хворобою – незавершеним остеогенезом. У народі її ще називають "кришталевою", але за такою гарною назвою приховано багато болю, викривлені кістки та часті переломи, пише tsn.ua

Самі ж дівчата, хоч їм і важко ходити, на місці не всидять – то майструють квіти, то куховарять. Найбільше, розповідають, люблять запікати картоплю.

Цього року сестри закінчують школу, хочуть стами кравчинями, але поки ця мрія нездійсненна.

"Найперше - зібрати кошти, і щоб лікарі успішно зробили операції, аби потім ми могли ходити без милиць", - кажуть сестрички Струк.

Здійснити мрію дівчаток погодилися німецькі лікарі. Аби вирівняти кістки, кожній з близнючок треба перенести по чотири операції.

"Оперативне лікування дає можливість усунути ті деформації. Якщо вони досягли такого віку, вірогідність позитивного результату якраз вища", - каже лікар-ортопед Володимир Гітуляр.

Однак сума у 160 тисяч євро, яку озвучили навесні у Німеччині, родину просто ошелешила. 

Гроші для багатодітної родини, де працює лише тато, почали збирати усім миром. Долучилися і в школі, де навчаються 11-класниці.

Богданка та Даринка, аби чимшвидше зібрати гроші на операції, в інтернеті продають свої паперові квіти, і дуже мріють нарешті піти без милиць. Мама зі сльозами на очах також ділиться своєю мрією: "Щоби дітки ходили".Сергій Балуцький

Опис відсутній


Читайте також