Правоохоронці вже вручили підозру жителю Тернополя, який будучи підприємцем заволодів понад 2 000 000 гривень, в тому числі і прибутком іноземних інвесторів із США, які були його партнерами. Про це повідомили на сайті Тернопільської обласної прокуратури.
"За інформацією слідства, тернополянин у 2020 році створив товариство з обмеженою відповідальністю спільно з іноземцями із США та призначив себе директором. Побудувавши житловий будинок у с. Велика Березовиця неподалік Тернополя, спершу директор ТОВ привласнив 754 600 гривень, одержаних від продажу належних товариству квартир", — йдеться уповідомленні прокуратури.
Інвестори тоді не отримали жодних коштів.
"Згодом «бізнесмен» вирішив «зайнятися» виробництвом туалетного паперу, купивши для цього за кошти товариства нежитлові приміщення площею 1324,9 м² та земельну ділянку 0,4280 га у Тернопільському районі. Його справжніми намірами було заволодіння цим майном. Для цього він разом із дружиною незаконно перереєстрував землю та будівлі на новостворену юридичну особу, продав їх та заволодів 2 291 975 гривнями",— йдеться у прокуратурі.
- ч. 5 ст. 191 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно за попередньою змовою групою осіб та в особливо великому розмірі).
"Також судді наклали арешт на його майно вартістю понад 1 700 000 гривень та передали його в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, з метою забезпечення збереження", — йдеться у повідомленні прокурорів.