600 контрактників Тернопільщини заселяться у новобудови

До кінця року на Тернопільщині введуть експлуатацію 5 казарм покращеного планування, де оселиться 625 військовослужбовців-контрактників різних підрозділів окремої артилерійської бригади ОК «Захід». Про це повідомив начальник відділу капітального будівництва та ремонту Західного територіального КЕУ підполковник Володимир Клецун.

За його словами уже завершено будівництво трьох казарм для артилеристів у Теребовлі, на черзі  ще дві новобудови у найбільшому райцентрі Тернопільської області – Чорткові.

– У період, що залишився до кінця цього року в Чорткові будівельникам потрібно завершити монтаж меблів, під’єднати сантехніку, підключити кухонні плити, а також здійснити облаштування прибудинкової території – покласти бруківку, – зазначив підполковник Володимир Клецун.

Під час будівельних робіт застосовуються сучасні європейські технології: вентиляційні та опалювальні системи. Усе робиться для комфорту військовослужбовців, які тут проживатимуть. Проект з будівництва житлового фонду для військовослужбовців продуманий до деталей. Він відповідає стандартам НАТО.

Загалом в Тернопільській області для військовослужбовців Збройних Сил України будують 7 житлових комплексів. Окрім Теребовлі та Чорткова ще дві казарми поліпшеного типу для 250 військовослужбовців цього року почали зводити у Тернополі. Їх заплановано здати в експлуатацію уже в 2020 році.Сергій Балуцький

Опис відсутній


Читайте також