Відома акторка "Жіночого кварталу" Таня Песик зізналася, що її пов'язує з шоуменом Сергієм Притулою

У зйомках шоу Нового каналу взяла участь відома акторка "Жіночого кварталу" Тетяна Песик. Вона розповіла своєму суперникові Кості Трембовецькому всю правду про те, що її пов’язує з Сергієм Притулою.

Відомо, що на шоу "Хто зверху?" під час конкурсу "Правда чи брехня" варто чекати несподіванок і в шафі кожного знайдуться скелети. Артистка почала із відвертої розповіді про себе саму, розповівши про свій характер.

Наступне запитання Тетяни Песик взагалі поставило суперника у глухий кут. Акторка запитала, чи правда те, що вона колишня Сергія Притули. Після цих слів Сергій Притула втратив дар мови і повільно почав сповзати під свій капітанський місток. Ведучий викрутився і пояснив свій вчинок.


"Я заховався, щоб Костя не дивився на мене, і за моєю реакцією не зрозумів – так чи ні? – сказав Притула. Сергій Притула

В той же час вражена Леся Нікітюк жартома зомліла, повіривши в слова акторки про стосунки з Притулою.

Відповідь Тетяни Песик заспокоїла всіх. Дівчина розповіла, що в рамках проекту "Підйом" їй довелось розігрувати Сергія Притулу і вона зіграла його колишню. Отож, акторка зізналася, що це була всього лише роль.

znaj.ua


Сергій Балуцький

Опис відсутній


Читайте також