Брендові чоловічі та жіночі ремені та пояси

Одним із важливих елементів будь-якого цілісного образу є аксесуар. Уе стосується як жінок, так і чоловіків. Багато хто майже не приділяє уваги підбору аксесуарів, але дарма. Не дивлячись на те, що вони зазвичай не мають великих розмірів, уваги до себе привернути вони можуть достатньо. Одним із важливих аксесуарів є ремінь. Це стосується як чоловічого, так і жіночого гардеробу. Він є не тільки гарним доповненням до образу, але й виконує корисну функцію підтримання одягу. Існує декілька загальних порад щодо того, як обрати правильно ремінь для чоловіка і жінки.

Наприклад, слід звернути особливу увагу на матеріал, з котрого виготовлений ремінь, його колір, ширину та пряжку. Якщо людина має поважний статус у суспільстві або посідає керівні посади в організації, їй необхідно купувати ремені з натуральних матеріалів. В таких колах зазвичай одразу не важко помітити шкірозамінник та інші ненатуральні матеріали. Раніше існувало таке правило, що колір ременя маю пасувати до взуття. Але сьогодні воно має спрощений вигляд і основною задачею є те, щоб ремінь пасував до загального образу і гармонічно виглядав. Також слід приділити особливу увагу бренду такого аксесуару. На сайті Imidge.com.UA можна придбати чоловічий та жіночий ремінь відомого бренду за приємною ціною.

Які бренди ременів є найпопулярніші

 Існує безліч відомих брендів, котрі випускають окрему серію аксесуарів. Одними з найпопулярніших серед них є наступні:

  1. Hugo Boss.
  2. Tommy Hilfiger.
  3. Calvin Klein.

Ці світові бренди виробляють як жіночі, так і чоловічі моделі. Обираючи ремінь відомої фірми головне не потрапити на підробку. Існують дуже якісні версії, але все ж таки не справжній бренд легко помітити. Краще купити якісну річ від невідомого виробника, аніж неякісну підробку.

Якщо людині дуже важливо, щоб річ мала відому назву, то тоді треба навчитись обирати аксесуар серед якісних підробок. Тут дуже важливо звернути свою увагу на те, як виготовлена емблема бренду. В ній мають бути певні відмінності від оригіналу. Але є нюанси, коли їх занадто помітно, а є моделі, котрі досить важко відрізнити від оригіналу. В такому випадку можна купити якісну копію відомої речі.

Обираючи ремінь також варто звернути увагу на пряжку. Якщо це варіант для ділового стилю, то занадто яскраву пряжку обирати не варто.


Сергій Балуцький

Опис відсутній


Читайте також