У Чорткові виконавчий комітет закликав власників магазинів зменшити використання поліетилену

З метою захисту навколишнього середовища, життя і здоров’я населення від негативного впливу, зумовленого забрудненням навколишнього середовища виконавчий комітет Чортківської міської ради закликав власників торгівельних точок та магазинів зменшити використання поліетиленових пакетів. Натомість вони можуть пропонувати покупцям альтернативу – еко-сумки та торбинки чи паперові пакети. 

Варто зауважити, що практично кожен шматок пластика, який не був спалений, досі існує. Природним шляхом він розкладається протягом 500-1000 років. За даними екологів, лише 1% пластика використовується повторно. Легкі пакети з смітників і звалищ переносяться вітром на великі відстані, забруднюючи річки, озера, моря, океани, ліси і гори. 

Людству пора усвідомити, що кожен вчинок має наслідки, і не завжди вони позитивні. Так, ми можемо оминати вищезгадану проблему і думати, що до такого стану екології не маємо жодного відношення. Проте, лише відповідальне ставлення кожного мешканця планети до проблем забруднення навколишнього середовища допоможе зберегти нашу планету для світлого майбутнього нащадків.Сергій Балуцький

Опис відсутній


Читайте також