На Тернопільщині просять допомогти батькові 9-х дітей

У багатодітній сім'ї Задойоних звикли: тут завжди головний чоловік. Але вже близько двох тижнів мама з дітьми сама. У голови сімейства, батька дев'яти дітей, діагностували рак.


На початку червня, Андрій Задойоний почав скаржитись на погане самопочуття, до того ж втратив 25 кг ваги.

- Ми звернулися на лікування, - розповідає дружина хворого Наталія Задойона. - Потім нам поставили невтішний діагноз. У нього рак прямої кишки, метестази пішли в печінку, нирку і трохи є в легенях.

Лікарі констатують - хвороба прогресує з кожним днем, тому операція потрібна терміново.

Родичі роблять все, щоб врятувати життя чоловіка. І хоча активно допомагають рідні та знайомі, але необхідної суми все одно мало. Треба 300 тисяч гривень. Яким чином їх зібрати Задойоні не знають.

- Надіюсь, що небайдужі зрозуміють мою ситуацію та мені допоможуть, - каже пані Наталія.


Зараз Андрій перебуває на лікуванні у Тернопільському онкодиспансері. Завдяки підтримці рідних не опускає рук, адже має заради кого жити. Вдома на нього чекають діти та кохана дружина. Вже цього тижня чоловік поїде у Львів. Там медики мають зробити дві операції та провести кілька курсів хіміотерапії.

Багатодітна мама в розпачі та просить небайдужих допомогти врятувати життя чоловіка та люблячого батька. Номер картки Приватбанку 5168 7573 9373 1163 (Задойона Наталія Петрівна) Сергій Балуцький

Опис відсутній


Читайте також