Тернопільських дітей кличуть на Фестиваль дитинства

Хочете вдосталь повеселитися? Набридли гастрономічні фестивалі? Не знаєте, чим зайняти дітей на вихідних? Діток з батьками кличуть на Фестиваль дитинства у Тернополі. Відбудеться він у неділю, 2 червня, о 16:00 у дворі вулиці Корольова.

 Тернопільська міська організація Української Галицької Партії вирішила до Дня захисту дітей провести фестиваль для найменших тернополян.

“Ми хочемо зробити Тернопіль дружнім до батьків і дітей! На фестивалі діти будуть гратися і розважатися. Тим часом ми з батьками обговоримо, як зробити місто зручнішим для сімей”, - розповідає Ірина Яремчук, заступниця Голови Політради Української Галицької Партії.

 Фестиваль дитинства - це чудовий спосіб весело та корисно провести час.

Будуть проводити конкурси, ігри, спортивні естафети.

Окрім того, під час фестивалю відбудеться акція «Ну ж бо, почитай», де маленьким дітям можна буде почитати цікаві книжки.

А як вам боді-арт? Бо на фестивалі будуть аніматори, які малюватимуть яскраві малюнки усім охочим.

Отже, програма:

ігри,

конкурси,

боді-арт,

спортивні естафети,

банси,

акція “Ну ж бо, почитай!”,

гра “Морський бій”,

солодощі та багато інших цікавинок від Української Галицької Партії.

Поки діти гратимуться, то батьки матмуть змогу обговорити, як покращити умови для матерів та сімей з дітьми, як зробити місто комфортнішим.

Дізнавшись думку тернополян, Українська Галицька Партія ініціюватиме зміни в місті, які зроблять Тернопіль зручнішим для сімей і дітей.Сергій Балуцький

Опис відсутній


Читайте також