Чоловік тату-майстрині, яку жорстоко вбили у власній квартирі, присвятив коханій пост у соцмережі

Руслан Подвашецький, екс-чоловік тату-майстрині Тетяни Подвашецької, яку вбили у власному помешканні, присвятив пост тернополянці. Він зазначив, що не може підібрати слів і описати те, що сталось. З Тетяною вони були разом майже шість років. 

Моя маленька, моє кохання, і сенс мого життя, Вічна тобі пам'ять! Те що трапилося це жах, це найжахливіше, що могло б статися,в ніч з 15 на 16 квітня трагічно, жорстоко, жахливо, і не людяно була вбита моя жінка. Те що з тобою зробив Андрій це жах, нема тих слів, щоб сказати, підібрати чи описати те що трапилося, і що в мене зараз на душі, це важкість, смуток тривога і біль...Цього не мало б статися, вона мала б прожити довге, чудове життя. Сподіваюся тільки на те що ця людина понесе гідний вирок і буде осуджена тільки по справедливості,і ніяк більше. Вона прийняла важкі муки, і біль, дивилася смерті в лице, і дуже шкода те, що мене в ту трудну хвилину поруч не було, коли їй так була потрібна допомога. Ми прожили майже 6 років разом, було куча різного, куча вражень, куча моментів, і спогадів які житимуть в моїй пам'яті вічно. Ти завжди залишишся в моєму серці назавжди. Покійся з миром, спочивай з Богом, земля тобі пухом, я тебе любив, люблю і завджи тебе любитиму. Ми побачимся!  написав Руслан. 

Нагадаємо, дівчину вбив Андрій Горбатюк. Злочин трапився в ніч з 15 на 16 квітня. Саме тоді тернополянин прийшов до давньої знайомої, аби завершити раніше набите тату.

Вони зустрілися в помешканні майстрині. Коли жінка почала повчати клієнта, як "правильно жити", він розізлився та схопив ніж. Суперечка переросла у вбивство. 

Читайте також: У залі суду колишній співмешканець Тетяни Подвашецької накинувся на Андрія Горбатюка. ВідеоСергій Балуцький

Опис відсутній


Читайте також