Мешканка Тернопільщини виборола золото чемпіонату Європи

Чиновники Заліщицької РДА Богдан Папушко та головний спеціаліст відділу Володимир Гев’юк  зустріли в Чернівцях на пероні залізнодорожного вокзалу чемпіонку Європи з настільного тенісу Роксолану Будник, яка у складі команди держави представляла Україну на чемпіонаті Європи спортсменів(молодь) з вадами слуху , який відбувався 8-10 квітня в Болгарії (м.Албена).

Сім разів з десяти звучав Гімн України у всіх вікових категоріях до 15 і 18 років в одиночних і парних іграх та змішаних парах . Вихованка тренерів – викладачів Заліщицької ДЮСШ гідно представила наш район, область, країну, виборовши найвищі нагороди чемпіонату Європи пише Погляд.

Роксолана здобула 4 золота: в особистому розряді до 15 років , до 18 років , у парі з Міланою Ковальовою з Херсону до 18 років, у змішаному розряді з Максимом Овчаренком до 15років, і до 18 років наша спортсменка завоювала срібну нагороду. Щирі вітання нашій чемпіонці , а також найтепліші слова подяки матері юної чемпіонки Надії Степанівній, яка вчасно побачила у своїй донечці талант, допомогла разом із учителями та тренерами розкритись і розквітнути йому вагомими спортивними здобутками.  

Світлина від Відділ з питань освіти, молоді і спорту Заліщицької РДА.
Оля Боднар

Опис відсутній


Читайте також