Підземний паркінг у Тернополі: будується багатоповерхівка, де буде понад сто паркомісць

Новобудови з паркінгом - це сучасні житлові комплекси перевагою яких є наявність підземних парковок. У сучасному світі - це одна з найважливіших частин інфраструктури житлового району, завдяки якій з'явилася можливість звільнити територію біля будинку від надлишку автомобілів.

У будівельній компанії "Матла" кажуть, будинки з підземним паркінгом все частіше стають не розкішшю, а стандартом, завдяки якому гарантується комфорт власників автомобілів. Наразі ще один будинок із підземним паркінгом зводиться на Київській. 

 Якщо говорити про ті новобудови, які зараз будуються у Тернополі, то підземний паркінг передбачений у будинку на Київській (2 черга, 3 черга). Це дозволить нам забрати безліч машин з подвір'я. Відтак, буде більше місця для прогулянки або відпочинку. Крім того, це дозволить забезпечити вільний простір на випадок екстрених ситуацій для під’їзду спецтехніки,  розповідає директор компанії "Матла" Андрій Матла.


Андрій Матла наголошує, даний підземний паркінг також буде під охороною. Тобто у приміщенні облаштують відеокамери, що зводить до мінімуму ймовірність пошкодження автівки, її злому або викрадення.

Ще однією перевагою паркінгу під будинком є можливість до мінімуму знизити ступінь негативного впливу на автомобіль погодних факторів, що, в свою чергу збільшує строк його експлуатації.

 Купуючи квартиру у будинку з підземним паркінгом власнику авто не доведеться кожного ранку йти на стоянку, щоб забрати машину, оскільки стоянка знаходиться прямо в будинку. Ці переваги вже оцінили жителі новобудов на Лучаківського 6а, де є підземний паркінг, Тролейбусна 9б, Київська,  зазначив Андрій Матла.

Детальніше ознайомитись із будинками, де є підземний паркінг можна на сайті: http://www.matla.com.ua/build.php?id=14
Сергій Балуцький

Опис відсутній


Читайте також