Тернопільський гурт переспівав Леді Гагу

Gunz Live Band готується презентувати кавер на пісню Леді Гаги та Бредлі Купера з фільму "Народження зірки". Композиція «Shallow» перекладається як «Мілина». У стрічці співачка виконала головну жіночу роль. Цьогоріч пісня номінована на "Оскар".

Учасник тернопільського кавер-гурту Гурт Gunz Live Band розповідає, вирішили записати свою версію пісні, оскільки надихнув фільм. До того ж, поки що в інтернет-мережі не бачили каверів на цю композицію.

До пісні учасники гурту також зняли яскраве відео. Зйомки відбувались у Тернополі. Головну жіночу роль зіграла вокалістка кавер-бенду Людмила Папінко.

Перш ніж записувати кавер на цю пісню я передивилась фільм і скажу, що він мені дуже сподобався, адже дуже близький до мене в деякій мірі. Тому що з правдивої сторони показується шлях музиканта, може він не завжди такий гарний, як ми бачимо на картинці, але все показано так як воно є в житті,   каже вокалістка гурту Людмила Папінко.

Презентація відео та пісні тернополян можна буде почути на Віденському балу 9 березня. В рамках події збиратимуть гроші на благодійність. 

Тернопіль 1


Сергій Балуцький

Опис відсутній


Читайте також