Громадянство Кіпру за інвестиції: основні умови видачі статусу

Кіпрська інвестиційна програма вже давно зарекомендувала себе як ефективний і надійний інструмент видачі громадянства. У липні 2018 року чиновники Кіпру представили оновлений механізм легалізації заможних інвесторів на території юрисдикції. У програму внесено низку змін, головне з яких передбачає суворе квотування кількості задоволених заявок. На сьогоднішній день кіпрський паспортний проект дозволяє затвердити не більше 700 заявок на рік.


Нововведення також торкнулися і терміну розгляду документів, який збільшився з 3 до 6 місяців. Це пов'язано з необхідністю проведення ґрунтовної перевірки потенційних претендентів на громадянство. Однак не варто турбуватися, кіпрська влада подбали про те, щоб права інвесторів ні в якій мірі не були порушені. Таким чином, остаточний термін видачі документа не зміниться. Через півроку заявник може забрати готовий паспорт. Все інвестовані кошти, як і раніше, окупаються після трирічного періоду.

Важливий нюанс: починаючи з липня 2018 року перевірка на благонадійність інвесторів буде проводитися в більш жорсткому режимі із залученням міжнародних органів і структур. Крім цього, в самий найближчий час на території Кіпрської республіки буде введений новий Кодекс консультаційних послуг, який допоможе оптимізувати процедуру видачі статусу, зробивши її максимально швидкою і комфортною.

Ключові переваги інвестиційного громадянства Кіпру

— Найкоротші терміни оформлення. Кіпрський паспортний проект - найшвидший серед можливих. Він дозволяє легалізуватися в Європі всього за півроку. При цьому резидентство оформляється всього за три місяці. Після цього інвестор отримує готовий паспорт;

— Легалізація для всієї родини. Завдяки паспортному проекту Кіпру громадянство може отримати не тільки основний інвестор, але і його найближчі родичі. Плюс до всього, брати участь в програмі можуть навіть діти заявника у віці до 28 років. Таку опцію не в змозі забезпечити жоден паспортний проект;

— Простота оформлення. Для отримання паспорта не потрібно складати кваліфікаційний тест на знання кіпрського мови. До заявника не пред'являються вимоги щодо постійного проживання на території республіки;

— Необмежені подорожі. Громадянство Кіпру дозволяє вільно перетинати кордони більш на умовах безвізового режиму;

— Подвійне громадянство. Влада Кіпру не повідомляє країни походження інвесторів про факт отримання статусу;

— Гарантована окупність інвестицій. Всі вчинені вклади необхідно зберігати тільки три роки. Після цього всі витрачені кошти будуть повернуті в повному обсязі, крім капіталовкладення в нерухомість, яка в подальшому буде використовуваися для особистого використання.

Процедура отримання статусу включає в себе наступні етапи:

Укладення договору з сертифікованим агентом;

Вибір відповідних об'єктів інвестування;

— Підписання документів;

— Подача заявки і виконання інвестиційних вимог;

Видача паспорта.

Оперативність оформлення документів залежить від повноти і своєчасності поданих документів.

Підсумувавши вищесказане, зазначимо, що легалізація на Кіпрі надає масу переваг і привілеїв, починаючи від вільного пересування по Єврозоні, і закінчуючи можливістю навчання в кращих вузах ЄС. Економічне громадянство здатне подарувати свободу в різних сферах і напрямках.

Інформація надана компанією Migration Group https://migrgroup.com/grazhdanstvo-kipra/

Контакти: +356 9976 7693, info@migrgroup.com.


Сергій Балуцький

Опис відсутній


Читайте також