На Тернопільщині вилучили продукції Apple на 6 млн грн (ФОТО)

Продукції марки Apple майже на 6 млн грн вилучили співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Тернопільській області.

Про це на сторінці у Facebook повідомив перший заступник голови ДФС Сергій Білан. 

Фіскалами було встановлено групу приватних підприємців, які здійснювали реалізацію техніки відомої торгової марки (мобільні телефони, планшети, ноутбуки, навушники, годинники) на території Тернополя та Тернопільської області, а через мережу Інтернет – по всій території України.

Замовлення від клієнтів на придбання техніки приймались через спеціалізовані сайти в мережі Інтернет, акаунти у соціальних мережах та акаунти на платформі онлайн-оголошень.

Техніку купували закордоном за іноземну валюту та доставляли на митну територію України подрібненими партіями через міжнародні поштові відправлення,  повідомляє Білан.

При цьому фігуранти не відображали вказані операції в бухгалтерському та податковому обліку,внаслідок чого не сплатили до бюджету більше 1 млн. грн. податків, зборів та інших обов’язкових платежів, а також незаконно, без дозволу власника, використовували торговий знак виробника техніки при оформленні місць реалізації.

На підставі ухвал суду проведено обшуки в місцях зберігання та реалізації техніки та за адресами проживання фігурантів. За результатами обшуків вилучено та передано на відповідальне зберігання 510 мобільних телефонів, 46 планшетів, 4 ноутбуки, 20 навушників, 28 годинників, 82 тис. грн. готівкою у національній та іноземній валюті, чорнові записи, бухгалтерські документи,  додає він.

Всього вилучено ТМЦ на суму більше 5,7 млн. грн.
Світлана Кравчук

Опис відсутній


Читайте також