Через постійні ДТП, на перехресті біля "Обнови", планують розробити схему організації дорожнього руху

Через велику кількість дорожньо-транспортних пригод, біля "Обнови" на перехресті проспекту Степана Бандери та вулиць Слівенської-Коновальця, планують розробити схему організації дорожнього руху. 


З таким зверненням на сесії міської ради виступив депутат Назар Зелінка. Народний обранець стверджує, що за даними КП "Тернопільміськсвітло" та патрульної поліції, світлофори на перехресті й справді працюють не синхронно.

— До мене не одноразово зверталися мешканці, щодо поганої організації руху на перехресті проспекту Степана Бандери та вулиць Слівенської-Коновальця. Через це там часто трапляються аварії. Зокрема, нещодавно там також трапилося ДТП. До мене звернувся чоловік, який потрапив у цю автопригоду. З його слів, однією з причин ДТП є несинхронна та не взаємозалежна робота світлофорів на перехресті. На моє депутатське звернення у КП "Тернопільміськсвітло" та Управління патрульної поліції повідомили, що світлофори на перехресті й справді працюють не синхронно, — зауважив Назар Зелінка.

Також депутат повідомив, що на даній ділянці дороги немає схеми організації дорожнього руху. Для розв'язання проблеми Назар Зелінка запропонував створити робочу групу, аби розробити систему організації дорожнього руху на даному перехресті.

Звернення підтримали 33 депутати.

Читайте також: ДТП у Тернополі: біля "Обнови" не розминулися дві легківки. Фото


Наталя Дягель

Опис відсутній


Читайте також