Як отримати максимум бонусів від забудовника

Купуючи квартиру у новобудові людина отримує не лише квадратні метри, а й певні  бонуси у новому помешканні. Серед бонусів: комунікації, наповнення будинку, фурнітура, інфаструктура.

Наприклад, у будівельній компанії "Матла" покупцям пропонують квартири, де вже передбачені лічильники на воду, газ, світло. Відтак, експерти компанії радять завжди уточнювати всі деталі щодо комунікацій. 

Така ж ситуація і з вікнами. Не завжди забудовники приділяють багато уваги цьому, але від якості вікон залежить не лише термін їх справної роботи, а ще й тепло у квартирі. Тому ще одна порада - уточніть марки вікон та переконайтеся, що вони якісні.  Зокрема, у будинках будівельної компанії "Матла" пропонують помешкання з металопластиковими вікнами "viknaroff" (енергозберігаюче скло).

Окрім цього, варто звернути увагу на наповнення будинку: ліфти, під’їзні двері тощо. Тут важливо чи є ліфт безшумним, який гарантійний термін у фірми-виробника та чи хороші під’їзні двері. 

Наприклад у будинках компанїі "Матла" пропонують броньовані вхідні двері, а також високоякісні ліфти "OTIS". 

Щодо інфраструктури, то біля будинків компанії автоматично облаштовують дитячі майданчики та майданчики для відпочинку дорослого населення.

Більше про переваги новобудов компанії "Матла" можна дізнатись на сайті: www.matla.com.uaСергій Балуцький

Опис відсутній


Читайте також