Вперше показали, як виглядає новий корпус дитячого садочка на "Новому світі". Фото

Сьогодні, 2 листопада, на вулиці Горбачевського, що на Новому світі відкрили новий корпус дитячого садочка №25. Стару будівлю, де раніше був сиротинець капітально відремонтували та закупили все необхідне для дітей.


Начальник управління освіти й науки Ольга Похиляк розповіла, що садочок №25 один з найбільших в місті Тернополі.

— У мікрорайоні Новий світ діє два дошкільних заклади, це п'ятий садочок та двадцять п'ятий. Дітей тут багато, групи переповненні, тому була потреба щоб відкрити новий корпус. На капітальний ремонт будівлі витратили близько трьох мільйонів гривень і понад 700 тисяч на поповнення матеріально-технічої бази. До сьогоднішнього дня у садочку було 11 груп, але сьогодні ми відкриваємо новий корпус, тому добрали ще три групи дітей. Можу сказати, що це буде найбільший дошкільний заклад в місті Тернополі, — зауважувала начальник управління освіти й науки Ольга Похиляк.

У новому корпусі будуть навчатися дві групи дітей, а саме малюки двох та трьох років.

Приміщення садочку просторе. Є велика ігрова кімната, санвузол, роздягальня та дві спальні.

— Відкривши новий корпус ми розвантажили групи. Ось, наприклад, в старшій групі в нас було 46 дітей тепер ми їх поділили й сформували нормальну групу, де вихователь зможе приділити час кожній дитині. Раніше цей корпус, який ми сьогодні відкриваємо, був в безоплатній оренді як будинок-сиротинець. Але з часом дітей віддали в сім'ї й приміщення почало пустувати. Потім взялися за ремонт, оскільки, як я вже сказала садочок наш переповнений. Крім того, з відкриттям нового корпусу ми взяли на роботу 10 нових працівників.

Наталя Дягель

Опис відсутній


Читайте також