Аварія та 15-ть "потерпілих", або як тернопільські медики навчалися. Відео, фото

Сьогодні, 12 жовтня, тернопільські медики провели низку навчань. Спочатку бригади екстреної медичної допомоги змагалися між собою, а потім влаштували навчальний тренінг по ДТП з масовим ураженням.

Учасники тренінгу змоделювали ситуацію ДТП, а саме легківка врізалася в бус. На місці події працювало чотири бригади медиків, які надавали першу медичну допомогу "постраждалим". Усього людей, які нібито травмувалися в ДТП було 15-ть.

Бригади екстреної медичної допомоги працювали злагоджено. Спочатку вони посортували пацієнтів, надали першу медичну допомогу та почали відправляти їх до лікарень в залежності від ступеня тяжкості травмування. Медики співпрацювати з рятувальниками та поліцейськими.

Як повідомила координатор навчання Ольга Прохоренко, в реальних ситуаціях все відбувається точно так само.

— Зазвичай поліцейські першими з'являються на місці події, а тоді оцінюючи ситуацію викликають медиків. Сьогодні у нас модельована ДТП з масовим ураженням. Всього "потерпілих" у нас 15-ть. Що стосується співпраці з рятувальниками та поліцейськими, то під час таких ситуацій, як і сьогодні ми комунікуємо між собою. Коли, зазвичай, ми медики приїжджаємо на подію, то найперше, що ми робимо це знаходимо головного рятувальника. Він надає нам вхідну інформацію про потерпілих, а поліцейські забезпечують нам проїзд, — повідомила координатор навчання Ольга Прохоренко.


Ситуація з ДТП була змодельованою, а потерпілих зіграли студенти медичного. Всього навчання тривало близького години.

Читайте також: "Кожна секунда важлива", — медики Тернопільщини змагаються за звання найкращих. Відео, фотоНаталя Дягель

Опис відсутній


Читайте також