Замість двох місяців три, — у військкоматі повідомили про основні моменти осіннього призову

З 1 вересня стартував осінній призов на строкову військову службу. З Тернопільщини в армію відправлять 550 осіб, переважна більшість служитиме в Західній Україні.

Також у військкоматі повідомили, що Указом Президента України з 10 вересня 2018 року, термін призову на строкову військову службу був збільшений з 2-ох до 3-ох місяців. Тобто тепер призовників будуть призивати в жовтні, листопаді та грудні.


— Перш за все це зумовлено тим, що збільшилась кількість призовників для молодого поповнення Національної гвардії України та Національної прикордонної служби. У зв'язку з цим було прийнято рішення провести призов у грудні, щоб зменшити навантаження на районі призовні комісії, військово-лікарські комісії з метою раціонального відбору призовників. Першу відправку призовників плануємо 9-го жовтня, — повідомив начальник відділу комплектування та призову до військової служби заступник військового комісара Петро Сирко.

У районах призовні комісії уже розпочали роботу. За результатами якої призовники можуть бути прийняті на строкову військову службу, можуть отримати відстрочку за сімейними обставинами, за станом здоров'я, задля продовження освіти або продовження трудової професійної освіти.

Зазначимо, викликають до військових комісаріатів хлопців від 18 до 27 років, на строкову службу призивають хлопці від 20 років.

Призовники, яким з будь-яких обставин повістка не надійшла, зобов’язані самостійно протягом 10 днів з початку призову з’явитися до військових комісаріатів. Якщо є поважна причина – призовнику визначається інший день медичного огляду.
Наталя Дягель

Опис відсутній


Читайте також