Чому всі говорять про кріотерапію і на що вона насправді здатна?

Холод допомагає зберегти молодість, підвищує імунітет. Сьогодні стала модною процедура кріотерапії. Що це таке і навіщо це потрібно?


Кріотерапія - це вплив холодом на зовнішній шар шкіри. Вона буває загальною або локальною. Локальна кріотерапія впливає тільки на певну невелику ділянку шкіри. А загальна подразнює все рецепторне поле шкіри і впливає на центральну нервову систему. Її часто застосовують для боротьби із зайвою вагою і навіть для лікування ожиріння, так як вона нормалізує гормональний фон і обмінні процеси.

Для проведення локальної кріотерапії використовується спеціальне обладнання. Частина тіла пацієнта обкладається охолоджуючими елементами або обдувається потоком охолодженого повітря.

Кріотерапія в косметології зараз проводиться декількома способами. Перший - ручний кріомасаж обличчя і шиї, який проводять за допомогою ватного аплікатора, змоченого в рідкому азоті, його температура - мінус 196 градусів. Косметолог, ледь торкаючись до шкіри, швидко ковзає аплікатором по обличчю і шиї. Під час процедури виникає легке печіння і поколювання.

Другий спосіб - омолодження холодом. Передбачається вплив рідкого азоту за допомогою кріорозпилювача. Температура азоту - мінус 180 градусів, однак косметолог може підвищити її до мінус 50-80, в залежності від стану і особливості шкіри клієнта.

Кріотерапія - це процедура лікування шкірних захворювань, або омолодження холодом, виконується за допомогою рідкого азоту. Вона спрямована на омолодження обличчя, поліпшення кольору шкіри, усунення набряків і в'ялості, звужує пори, лікує акне, крім того, можна видаляти неглибокі шрами, бородавки і папіломи. Майстер бере дерев'яну паличку, обмотану ватою, опускає в рідкий азот і далі проводить процедуру.

Кріотерапія позитивно діє на шкіру, але чомусь в сучасній косметології вона не дуже затребувана у пацієнтів. Можливо, це пов'язано з тим, що процедура триває всього 3-5 хвилин, але при цьому курс для хорошого результату повинен складати 10-15 сеансів. І проводиться він кожні 2-3 дні.

Як у будь-якої процедури, у кріотерапії є ряд протипоказань - купероз, хронічні мігрені, патології судин, а також підвищена температура тіла під час проведення процедури, холодова алергія, хронічний туберкульоз і епілепсія.

+38068-752-52-52

(0352)52-52-52

м. Тернопіль, вул. С. Качали,5

ПРАЦЮЄМО БЕЗ ВИХІДНИХ .

Онлайн запис на прийом на сайті

https://ternopil.oxford-med.com.ua/

Слідкуйте за нами в Інстаграм

https://www.instagram.com/oxford_medical_ternopil/?hl=ru



Сергій Балуцький

Опис відсутній


Читайте також