За свої 42 роки народила десятьох дітей, — у Тернополі нагородили багатодітних матерів-героїнь. Фото

Почесним званням "Мати-героїня" нагородили 38 жінок з Тернопільщини. Багатодітним матерям вручили відзнаки, а також привітали квітами та солодкими подарунками.


Серед них і Олена Гонтарук, яка за свої 42 роки народила десятьох дітей. На нагородження жінка приїхала з Почаєва.

— У свої 42 я мати десятьох дітей. Проживаємо ми у Почаєві в приватному будинку. У мене дев'ять хлопчиків та одна дівчинка. Найстаршому 19-ть років, а наймолодшій всього лиш три рочки. Зовсім не планувала, що у мене буде 10-ть дітей, але дякую Богу, що дав мені стільки діток. Гордо можу сказати, що я і мій чоловік приклад для малюків, також я кажу найстаршому бути авторитетом та прикладом тому, що менші братики рівняються на нього. Як на мою думку діти — це найцінніша інвестиція, — розповіла Олена Гонтарук.


Як відомо на Тернопільщині понад 6 тисяч 550 жінок отримали звання матерів-героїнь.

— У багатьох з вас виростуть путні діти і я бажаю, щоб вони себе реалізували. Мені приємно говорити про те, що у Тернопільській області багато багатодітних родин. Це добрий знак, що Тернопілля розвивається, а діти народжуються. Також, це свідчить про те, що у Тернопільській області можна народжувати та ростити дітей, — зазначив голова облдержадміністрації Степан Барна.

Зазначимо, що нагорода "Мати-героїня" вручається жінкам, які народили 5-ть і більше дітей. Звання присвоюється указом президента за умови, якщо наймолодшій дитині виповнилося 8 років.Наталя Дягель

Опис відсутній


Читайте також