У Тернополі масово штрафують пасажирів за безквитковий проїзд

Сьогодні у тернопільському транспорті мешканців масово штрафують за безквитковий проїзд. У редакцію ДОБИ звернувся тернополянин Андрій Затяжчук, який стверджує, що штрафи виписують всім без виключень, люди обурені.


— Сьогодні їду з ранку в маршрутці, бачу ходять контролери і питають всіх за квитки. Хто не має одразу штрафують без пояснень. Я теж їхав без квитка тому, що розрахувався з водієм маршрутки готівкою, але був змушений пересісти в тролейбус. Люди обурені поведінкою контролерів, адже багато хто розраховується готівкою, але квитка не отримує, — повідомив ДОБІ тернополянин Андрій Затяжчук.

Зазначимо, що у громадському транспорті від початку нового року працює система електронної оплати за проїзд. Навіть, якщо пасажир розраховується готівкою, водій зобов’язаний видати квиток з валідатора. Всі інші квитки вважаються недійсними.

Якщо на момент перевірки пасажир не має при собі квитка, його чекає штраф у 20-ти кратному розмірі. А це – 60-80 гривень у тролейбусі, та 80-100 гривень у маршрутному таксі.

Раніше контролери лише попереджували пасажирів, які їхали без квитка, або він був не відповідного зразка.



Наталя Дягель

Опис відсутній


Читайте також