Тернополяни підтримали ідею облаштування нового парку на Київській-Тарнавського

Петиція про створення нової паркової зони з'явилась на сайті e-dem.in.ua кілька тижів тому. Зокрема, тернополянин Максим Дігай запропонував на місці дач, що на вулиці Київській, не будувати нові багатоповерхівки, а влаштувати там новий парк.

Забудовники намагаються викупити ці дачні ділянки для маштабного будівництва багатоповерхівок. В цій частині міста і так немає нормальної паркової, рекреаційної зони, а з розбудовою, яка ведеться в мікрорайоні "Північний", тисячам людей не буде де відпочивати. Батьки з дітьми змушені їхати громадським транспортом до найближчого парку. Повторно пропоную міській владі розробити механізми для викупу у власників їх ділянок по АДЕКВАТНИМ цінам і зробити в найбільш густонаселеному (Аляска, частина БАМу, Північний) районі парк для людей,   Максим Дігай. 

Ідею чоловіка підтримали. 

Ваша петиція щодо створення паркового зони на вул. Київській за рахунок території садівничих ділянок підтримана. Для реалізації ідеї створення паркової зони станом на даний час за дорученням міського голови розпочали вивчення, та збір необхідних матеріалів для замовлення розробки проектно-кошторисної документації на парк,  відповіли на петицію у міській раді.Сергій Балуцький

Опис відсутній


Читайте також