У Тернополі всі охочі зможуть зробити власного робота

Вперше у Тернополі, 12 травня 2018 року, відсвяткують "ArduinoDay" або день робототехніки. Всі охочі зможуть під чітким керівництвом науковців сконструювати власного робота. 

За словами Христини Білінської, найпростішого робота можна скласти й за пів години або навіть за годину, але під чітким контролем.

— "ArduinoDay" — це день робототехніки. На цьому заході ми хочемо показати, що наука є цікавою та креативною, у такий спосіб ми об'єднуємо всіх науковців. На початку вчені покажуть та розкажуть про основи робототехніки для тих, хто не розуміється в цьому. Робототехніка — це не щось захмарне та незрозуміле, найпростішого робота можна скласти й за пів години або навіть за годину, але під чітким контролем. У нас також буде "майстерка", де діти зможуть зібрати найпростіших роботів, наприклад, світлофор, — коментує ДОБІ голова громадської організації "Центр Науки" Христина Білінська.

Зазначимо, "ArduinoDay" або день робототехніки святкують в 500 містах Європи вже 14-й рік поспіль. Arduino — апаратна обчислювальна платформа для аматорського конструювання.

Захід відбудеться в Центрі Науки Тернополя, що на площі Героїв Євромайдану 4.

За деталями телефонуйте 067 350 4852


Наталя Дягель

Опис відсутній


Читайте також