Водії у Тернополі знову просять розібратись із ситуацією стосовно перехрестя біля "Західного Ринку"

У Тернополі знову збирають підписи під петицією щодо врегулювання дорожнього руху на перехресті біля "Західного Ринку". Люди кажуть, що їх не чують і через це дана ділянка дороги залишається потенційно небезпечним місцем.

Як зазначає Максим Кухарук, це вже друга петиція. Відповідь до першої, яка зібрала понад 300 підписів, не задовольнила людей. 

   

— Нашу петицію успішно проігнорували відповідальні за це люди, обмежившись "лиш листом на відчепись". Прошу повторно підтримати петицію, не будь байдужими до життя та здоров'я себе та близьких, — зазначив Максим. — Кожен день я і багато інших людей наражаються на смертельну небезпеку перетинаючи перехрестя що біля Західного Ринку. Але вирішити цю проблему ніхто не хоче. Вже була петиція про вдосконалення цього перехрестя але “віз” і нині там. Пропоную вдосконалити його так як перехрестя на вул. 15 Квітня вул. Київська. Та перехрестя 15 Квітня - вул. Злуки


Конкретніше автор петиції просить зробити наступне:  коли водії повертають на Західний ринок з Об'їзної і на вул. Лучаківського, то рух по крайній правій зі сторони "Братіслави" і від "Мотора" має бути заборонено. Це аргументовано тим, що великогабаритний транспорт, який повертає на Західний Ринок або вул Лучаківського перекриває огляд водіям малогабаритних транспортних засобів і як ті тільки висунуться хоч трохи - стається ДТП.

Статистика показує, що ДТП всі однотипні і стаються 1-2 рази в півмісяця.


Сергій Балуцький

Опис відсутній


Читайте також