4 типи старіння: як правильно підібрати anti-age програму?

Ботокс або філери? Ревіталізація або операція? Виявляється, вибір омолоджуючих процедур більше залежить від типу, ніж від стажу старіння.

Обличчя - це ж не тільки шкіра. Мімічні м'язи, підшкірно-жирова клітковина, навіть сама форма черепа - все змінюється з віком. І тип старіння (а значить, і метод боротьби з ним) залежить від змін на різних рівнях.

Дробнозморшкуватий тип старіння

Як правило, він властивий жінкам з тонкою сухою шкірою і слабо розвиненою підшкірно-жировою клітковиною.

У народі такий тип старіння ще називають «печене яблучко»: велика кількість дрібних зморшок на щоках, «гусячі лапки» біля очей, «кисетні» зморшки навколо губ, «сіточка» в області нижніх повік. У жінок з цим типом старіння часто виникає пігментація. «Молода» форма обличчя може зберігатися досить довго, але шкіра ніби висихає.

Процедури омолодження:

Головне завдання при такому типі старіння - «оживити» шкіру, запустити механізми самовідновлення. Тому найчастіше пропонується біоревіталізація, плазмоліфтинг, використання філерів на основі гіалуронової кислоти, лазерні шліфовки, ретиноєвий пілінг. Оскільки на сухій шкірі досить рано проявляються і закріплюються мімічні зморшки, то розумно захищатися від них за допомогою ботулінотерапії.

Деформаційний тип старіння

Бачили, як у деяких з віком обличчя ніби стікає вниз? З'являються брили, глибокі носогубні складки і зморшки печалі (зморшки нижче кутів губ, що переходять в брили), згладжується шийно-підборідний кут (тобто підборіддя більше не стирчить, а поступово зливається з шиєю). Як правило, таке відбувається при надлишку підшкірно-жирової клітковини.

Процедури омолодження:

Головне завдання при такому типі старіння - «полегшити» нижню третину обличчя і додати об’єму (для рівноваги) в його середню частину. Тому зазвичай фахівці естетичної медицини пропонують:

  • ліполітики в область другого підборіддя;
  • контурну пластику для заповнення носогубних складок;
  • філери  - в середню і скроневу зони;
  • нитки - в виличну і середню зони.

М'язовий тип старіння

Так старіють темпераментні жінки з рухомою мімікою: у них швидко і різко вимальовуються мімічні зморшки. Один з явних плюсів даного типу старіння шкіри - відсутність змін контуру нижньої третини обличчя: щоки не обвисають, друге підборіддя не росте, проте спостерігаються виражені тяжі на шиї.

Процедури омолодження:

Найбільш ефективний способи корекції вікових змін при м'язовому типі - ботулінотерапія. Її можна доповнити біоревіталізацією, плазмоліфтингом, пілінгами.

Пастозний тип старіння

Його ще називають «втомленою шкірою». Шкіра, як правило, суха або нормальна, підшкірно-жирова клітковина помірно виражена. З віком з'являються яскраво виражені носослізні борозни, «мішки» під очима, носогубні складки - обличчя ніби набрякле. Опускаються куточки губ і очей. Тонус шкіри знижується, з'являється землистий, тьмяний колір обличчя. Вікові зміни більше стосуються середньої зони обличчя і брів. Відмінною особливістю шкіри при даному типі старіння є поліпшення зовнішнього вигляду після відпочинку і посилення ознак втоми до вечора.

Процедури омолодження:

Найкраще підійдуть процедури, спрямовані на «розгладження» і зняття набряків: лімфодренаж, ботулінотерапія, плазмоліфтинг, ліпофілінг.

Комбінований тип

Досить часто в одному обличчі поєднуються два типи старіння: як правило, дробнозморшкуватий з яким-небудь ще - деформаційно-дробнозморшкуватий, пастозно-дробнозморшкуватий...

В області сухості з'являються дрібні зморшки, а при підвищеному рівні підшкірно-жирової клітковини виникає пастозність. У таких випадках треба комбінувати методики.

Не забувайте, що старіння - це природні зміни, які не можна повністю запобігти, але можна значно сповільнити, приділивши своїй шкірі увагу і правильно підійшовши до вибору процедур.

І, до речі, при будь-якому, навіть самому високому рівні технологій естетичної медицини, регулярний догляд все одно необхідний, оскільки неминучі ось такі зміни:

  • шкіра стає тонкою;
  • шкіра схильна до сухості;
  • сповільнюються процеси відновлення;
  • руйнується колаген;
  • знижується кровообіг шкіри;
  • знижується захисна функція шкіри.

І їх треба компенсувати на постійній основі. 

Якщо Ви ще й досі сумніваєтесь, то запрошуємо Вас на БЕЗКОШТОВНУ консультацію до   косметолога в медичний центр «Оксфорд Медікал Тернопіль».

 

+38068-752-52-52

(0352)52-52-52

м. Тернопіль, вул. С. Качали,5

ПРАЦЮЄМО БЕЗ ВИХІДНИХ . 

Онлайн запис на прийом на сайті  ⤵

 https://ternopil.oxford-med.com.ua/

Соцмережі:

  1. Інстаграм: https://www.instagram.com/oxford_medical_ternopil/?hl=ru
  2. Фейсбук: https://www.facebook.com/oxfordternopil/



Сергій Балуцький

Опис відсутній


Читайте також