На вихідних Тернопільщину засипатиме снігом

Снігопади передбачають на Тернопільщині упродовж вихідних. А місцями в регіоні можливі досить сильні опади. А температура повітря коливатиметься від незначного мінуса до незначного плюса. Також метеорологи наголошують: ускладнюватиме ситуацію на автошляхах ожеледиця.

Упродовж вихідних погодні умови на Тернопільщині зумовлюватиме вплив південних атмосферних фронтів. Снігопади передбачають по всій території регіону. За прогнозами Укргідрометеоцентру, можливе утворення великих снігових покривів.

«По всій території регіону зберігатиметься мінлива хмарність часом з проясненнями. Вітер змінних напрямків 5 – 10 метрів за секунду, часом пориви вітру. Температура повітря: вночі 2 – 4 градуси морозу, вдень – від одного градуса морозу до одного градуса тепла. Через перепади температури повітря на дорогах утворюватиметься ожеледиця».

Метеорологи просять водіїв та пішоходів бути особливо уважними та без необхідності у далекі подорожі не вирушати. Ускладнюватиме ситуацію на автошляхах ожеледиця та снігопади.Ольга Фірман

Опис відсутній


Читайте також