Тротил та гранати чоловік з Тернопільщини склав за собачою будкою

Цілий арсенал зброї часів другої світової війни знайшли в чоловіка на Тернопільщині. Окрім іншого, були й новіша зброя та вибухівка, які чоловік поскладав на обійсті в одному з сіл Тернопільського району.

Сховки ьули за листами шиферу, і за собачою будкою, у житлових кімнатах, підсобних приміщеннях та в інших місцях. Як повідомляють у прес-службі ГУ НП в Тернопільській області, серед знайденого — майже шістсот набоїв, гранати, близько двох кілограмів пороху та сорока грам тротилу, магазини до пістолета, пістолет-кулемет, предмет схожий на магазин до корпусу для ручного кулемета з набоями, сигнальну ракету. 

— Займався виготовленням вибухонебезпечних предметів. У нього виявили радіопульти, п'ять предметів, зовні схожих на запали до ручних гранат, дроти до детонаторів, цвяхи, батарейки та інше устаткування. Де дістав та коли такий арсенал зброї й обладнання – не зізнається. Проте відомо, що хоббі чоловіка - пошук та збір старовинних речей на військову тематику. Для цього він придбав собі й металошукач, — йдеться в повідомленні.

Любителя зброї затримали відповідно до статті 208 КПК. Йому уже оголосили підозру за кількома статтями Кримінального кодексу України: 189 частина 2 - вимагання, вчинене повторно, 296 частина 4 - хуліганство, вчинене із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень, а після проведення усіх експертиз буде вирішуватися питання про оголошення підозри ще й за статтею 263 частина 1 - незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

Обрали тернополянину запобіжний захід - тримання під вартою без права внесення застави. Вилучені предмети передали в науково-дослідний експертно-криміналістичний центр на експертизу. Встановлюють правоохоронці й те, звідки у чоловіка стільки заборонених предметів. Триває слідство.


Редакція ДОБИ

Опис відсутній


Читайте також