В магазинах АТБ продають небезпечні хлопавки, - соцмережі

Небезпечні хлопавки можна купити у магазинах АТБ. Про це у мережі повідомила Viktoria  Harchenko

  У магазинах АТБ продаються такі хлопавки. У цих хлопавках лежать досить великі залізяки, які вилітають, як кулі і можуть завдати важких травм. Одна з таких хлопавок сьогодні могла поранити дитину моєї подруги, пролетівши мимо і розбивши дверцята в кухонних меблях,  йдеться у повідомленні киянки. 

В управлінні ДСНС кажуть, що під час придбання у торговельній мережі піротехнічної продукції необхідно:

  • вимагати у продавця представлення копії сертифіката якості даного товару;
  • перевіряти наявність на піротехнічному виробі інформації про термін придатності виробу або його гарантійний термін;
  • до кожного піротехнічного виробу в обов’язковому порядку має бути інструкція із застосування (експлуатації), що містить інформацію про небезпеку піротехнічного виробу та обмеження за віком щодо його застосування.

Правила поводження із найбільш популярними піротехнічними виробами:

  • Хлопавки. Це одна з найулюбленіших новорічних забавок. Але варто пам`ятати, що не можна направляти хлопавку в обличчя або освітлювальні прилади, застосовувати її поблизу полум`я свічок або розпечених спіралей. Дітям можна користуватися хлопавками тільки в присутності дорослих.
  • Петарди.Категорично забороняється носити їх у кишенях і без упаковки, не можна розбирати їх, затримувати в руках після підпалу. Слід одразу кинути запалену петарду від себе на відстань 5-6 метрів.
  • Бенгальські вогні.Рекомендуються для використання тільки у великих приміщеннях з вентиляцією або на вулиці. При використанні цих і багатьох інших феєрверків необхідно пам`ятати, що неправильне поводження з ними може спричинити пожежу або завдати шкоди здоров`ю.Сергій Балуцький

Опис відсутній


Читайте також