Письменник зі Львова шукає тернополян, які озвучать його роман для незрячих

До Тернополя приїхав презентувати всеукраїнську акцію «Озвучимо книжки для незрячих» Остап Дроздов. Письменник, журналіст та ведучий телепрограм надав свої два романи для озвучки й тепер шукає дикторів.

Аудіо книга займає до двадцяти озвучених годин, за місяць можна озвучити цілу книгу та передати до різноманітних товариств чи спеціалізованих бібліотек.

– Аудіо є найбільш модерним способом донесення тексту до незрячої людини. У нас величезний масив сучасної української літератури. Кожне видавництво випускає в світ сотні книг в рік, але дуже рідко вони супроводжуються аудіо версіями через нерентабельність. Подібні акції мають важливе значення не лише як соціальна складова для незрячих, а й відіграють роль у літературному процесі, – розповідає Остап Дроздов.


Остап Дроздов, автор Роман-вибух №1 та №2, підписав угоду з видавництвом Анетти Антоненко про надання своїх текстів для аудіо версій.

– Було б приємно, якщо б один з моїх романів озвучили тернополяни. Я б хотів, щоб це була людина, яка мене трішки відчуває. Думаю, це має бути чоловічий голос, тому що оповідач моїх творів чоловік, зрештою я, адже романи автобіографічні й заземлені на персоналіях. Я уявляю голос симпатичного чоловіка не старше сорока, – каже письменник.

Варто зазначити, сьогодні уже вісім книг видавництва Анетти Антоненко озвучуються. До всеукраїнської акції долучилося п’ять регіонів. Озвучувати можуть телерадіокомпанії, студії звукозапису, актори та тернополяни з гарним голосом та тембром, які виявлять бажання підтримати акцію.

Усім охочим варто звертатися до видавництва Анетти Антоненко, яка є ініціатором акції. На сайті видавництва можна обрати й інші книги, які, власне, представленні для озвучення.Наталя Колодій

Опис відсутній


Читайте також