У Тернополі організували літню IT-школу, щоб студенти згодом не просиджували пари

У Технічому коледжі школярів віком від 13 до 14 років навчатимуть в ІТ-школі. Подібне навчання проводиться вперше. Унікальна програма розрахована на десять різнопланових уроків, які дозволять учням зануритися і спробувати себе у різних сферах ІТ.

Заняття відбуватимуться на базі Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя з 10 серпня по 23 серпня (десять днів) з 10:00 до 14:00 год.

У Технічному коледжі “Літня ІТ-школа «TechnoGO» проводиться вперше. Ентузіасти-викладачі вирішили організувати проект із залученням студентів. Разом створюватимуть технічні продукти, які вирішуватимуть певні завдання та потреби ринку.

У нас багато ідей, які реалізувалися в курсових та дипломних проектах і тепер лежать на полицях архіву. Ми збирали багато макетів цікавих електронних пристроїв (схожі до рукавички Тамари Вощило), які після здачі навчальних проектів успішно розбиралися на деталі. Студенти також розробляли програми для ПК, мобільні додатки, створювали сайти, будували комп’ютерні мережі та багато іншого. Але це все були лише навчальні проекти, – розповідає викладач Технічного коледжу і координатор проекту Андрій Недошитко.

Сьогодні діти володіють достатнім потенціалом і творчістю, але існує проблема відсутності мотивації. Ці знання і вміння немає куди застосувати.

– Ми хочемо знайти дітей, які б були зацікавлені отримати знання і професійні навички за спеціальностями, які є в коледжі. Велика кількість студентів приходять просто відсидіти на парах, отримати своїх «3» бали і потім «корочку» про закінчення навчання. Згодом виїжджають за кордон «збирати клубніку». Такий цікавий феномен української освіти. У нас працюють викладачі, які можуть і хочуть навчити, але важливе бажання вчитися у студентів, – каже викладач Андрій Недошитко.

Ціль проекту – дати дитині можливість спробувати себе в різних сферах ІТ, зацікавити та дати поштовх розвиватись в даній галузі. Після завершення навчання в ІТ-школі Techno GO кожен учасник отримає сертифікат. Надалі учнів залучатимуть до науково-технічних проектів у Технічному коледжі.

У програмі “Літньої ІТ-школа «TechnoGO»: розробка ігор, розробка мобільних додатків, розумна електроніка та робототехніка, комп'ютерна графіка та відеомонтаж, web-дизайн та створення сайтів, конструювання та програмування роботів LEGO Mindstorms, лекціі та майстер-класи від ІТ-спеціалістів. Ну й, звичайно, солодощі та веселі розваги.

Вартість навчання за десять робочих днів становить тисячу гривень.

Для запису необхідно заповнити форму реєстрації:   https://goo.gl/forms/sis2gAzrWgzyWDcl2

 Наталя Колодій

Опис відсутній


Читайте також