Вслід за Порошенком на Тернопільщину приїде Гройсман

Нещодавно Тернопіль відвідав глава держави Петро Порошенко. У четвер 20 липня на Тернопільщині очікують зустрічі з Прем'єр-міністром.

20 липня 2017 року на Тернопільщині пройде масштабний Форум «Децентралізація  основа формування нової системи управління та місцевого розвитку» за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Захід відбудеться в навчально-оздоровчому комплексі “Червона калина” у селищі Дружба Теребовлянського району, повідомляє офіційний український державний сайт «Децентралізація влади».

До участі у форумі запрошені представники центральних органів виконавчої влади, заступники голів обласних державних адміністрацій, відповідальних за реформу децентралізації, голови об’єднаних територіальних громад, експерти, представники проектів міжнародної технічної допомоги у сфері реформи.

В ході Форуму до обговорення заплановано питання нової системи управління та місцевого розвитку, нагляду за рішеннями органів місцевого самоврядування, відповідний міжнародний досвід, а також питання секторальних реформ.


Соломія Бурдаш

Опис відсутній


Читайте також