Чортківчанка погуляла у конкурентки на весіллі з бюджетом півмільйона гривень

Чортківчанка взяла участь у шоу "4 весілля". Суперницями дівчини стали наречені зі Львова, Хмельницького та Києва. Боротимуться дівчата за «медовий місяць» у Чорногорії.

Відомо, що Мар'яну та її нареченого Назара з міста Чортків об'єднала запашна кава, на яку хлопець запросив кохану ще коли йому було 15 років. Мар'яна з юного віку дуже серйозно ставиться до створення сім'ї та давно мріє про дітей, тому почувши від свого коханого не просто зізнання у коханні, а пропозицію стати матір'ю його дітей, без сумнівів відповіла «так».

Свято вирішили провести у сучасному українському стилі. Гостей пригощали стравами національної кухні, та розважали східними танцями і бармен-шоу.

Все частіше чоловіки дивують весільними костюмами більше, ніж дівчата. Винятком не став і наречений Назар, який обрав темно-зелений фрак, наречена зупинила свій вибір на класичній пишній білій сукні.

У програмі також покажуть і весілля Дарини та Анатолія з Хмельницького. Пара зіграє найдорожче весілля у програмі з бюджетом у півмільйона гривень. Дарина обрала кращий ресторан Хмельницького з елементами кришталю та справжнього золота у декорі. Наречену супроводжував кортеж з дорогих машин. Гостей пригощали червоною ікрою, асорті з морепродуктів, італійськими сирами та запеченим поросям.

Кияни Яна та Олександр з Києва місцем проведення радісної події обрали київський трамвай, а перший весільний танець пара станцювала на головній площі старовинного центру Києва під акомпанемент вуличних музикантів.

Відомий львівський дизайнер Вікторія Фенікс та її коханий Павло вирішили зіграти весілля у неформальному стилі. Наречена максимально відповідально поставилася до організації радісної події, і власноруч зшила дизайнерське весільне плаття у ніжно-персикових кольорах і крилами, як у птаха фенікс.

Побачити випуск можна буде сьогодні о 22:00 на каналі 1+1. Сергій Балуцький

Опис відсутній


Читайте також