Сотні людей у Зборові вийшли на вулицю міста, щоб помолитись за мир в країні. Фото

У Зборові вулицями міста пройшла Хресна хода за мир в Україні. Цього року дійство відбулось у п'ятницю, 17 березня. Вже традиційно, великий дерев'яний хрест несли вулицями міста рухаючись колоною від Зборівського коледжу до церкви Різдва Пресвятої Богородиці, що на Білому березі.

Від стації до стації Хрест несли представники різних сфер діяльності міста і району – духовенство, влада, медики, освітяни, працівники культури, воїни АТО, учасники бойових дій, поліція, представники державних та громадських установ і організацій, підприємці, громадяни Зборова. На другій стації символічний Хрест підняли представники влади Зборівщини.

Завершуючи молитовну ходу отець Іван Римар подякував усім присутнім за спільну молитву..

Ця Хресна дорога – це є дорога, котрою сьогодні йде наш народ і несе тяжкий, болючий хрест, або радше, допомагає його нести Христові, котрий разом з нами, в особливий спосіб від останніх днів листопада 2013 року йде по наших містах і селах, по наших родинах, розділяючи з нами біль, страх від ран, але саме Він своєю присутністю вселяє в наші серця надію на перемогу, – сказав отець Іван.


фото: Зборівська РДА


Сергій Балуцький

Опис відсутній


Читайте також