Найкрасивіші дівчата міста нині змагатимуться за титул "Міс Тернопіль". Фото

У Тернополі сьогодні оберуть найкрасивішу дівчину міста. Захід відбудеться у драмтеатрі о 19:00. За титул "Міс Тернопіль" змагаються 19 красунь. 

Відомо, що тернополянки покажуть себе у п'ятьох конкурсних виходах. Готувались дівчата ще з грудня минулого року.  

Конкурс "Міс Тернопіль" відбувається уже 8-ий рік поспіль. Титул найкрасивішої свого часу отримали Христина Чернега, Анастасія Шеремета, Вікторія Тешнер, Еліна Руденко та інші. 

 


Сергій Балуцький

Опис відсутній


Читайте також