6 способів ворожіння на Андрія

Святого Андрія Первозванного відзначають 13 грудня. Аби дізнатися про своє кохання, у ніч з 12 на 13 грудня в давнину влаштовували гадання. А щоб ворожити було цікавіше та веселіше дівчата влаштовують в ніч на Андрія дівич-вечір, запрошують додому незаміжніх подруг та ворожать на судженого всім разом, пише ICTV.

Ворожіння на кохання в Андріїв день за допомогою хліба

Перед сном покладіть під подушку шматочок свіжого хліба, акуратно загорнутий в рушник. Запросіть судженого такими словами: «суджений-ряджений, приходь мого хлібця скуштувати», й постарайтеся запам’ятати сон.

Ворожіння на кохання в Андріїв день за допомогою квасолі

Візьміть жменю великої квасолі. Загадайте, яке вас цікавить питання, пересипаючи квасолю з руки в руку. Потім квасолю переберіть, примовляючи «так» і «ні», як ворожіння на ромашці. Остання фасолинка і буде відповіддю на ваше запитання.

Дізнатися про кохання в Андріїв день за допомогою імені

Ввечері вийдіть на вулицю і запитайте в першого зустрічного чоловіка, як його звати. У вашого судженого буде таке ж ім’я.

Ворожіння на майбутнє сімейне життя

Не знаєте, що чекає на вас з вашим коханим чоловіком? Напишіть варіанти розвитку подій на клаптиках паперу. Наприклад, «розлучимося», «одружимося», «дитина» тощо. Загорніть всі папірці в носовичок коханого і покладіть під подушку. А вранці витягніть один папірець із заплющеними очима.

Дізнатися про кохання і правильний вибір нареченого

У вас кілька наречених і ви не знаєте, кого з них вибрати? Візьміть кілька цибулин (за кількістю наречених) і поставте кожну в банку з водою, попередньо наклеївши на банки стікери з іменами наречених. Яка цибулина проросте першою, з тим чоловіком вас і чекає щастя.

Ворожіння за допомогою води

Налийте води в широку миску. Візьміть половинку шкаралупи волоського горіха і закріпіть у ній недогарок свічки. По краях миски викладіть папірці з іменами знайомих чоловіків. Запаліть свічку, поставте шкаралупу посередині миски і чекайте, до якого папірця з ім’ям підпливе ваш імпровізований кораблик долі.

 


Сергій Балуцький

Опис відсутній


Читайте також