У Тернополі в середу стартував проект "Молодіжна платформа розвитку". Проект створили з метою різностороннього розвитку молоді у найбільш короткотривалий період часу. Семінар тривав близько двох годин.
— Спікером першого семінару був засновник IT-компанії "MagneticOne" Руслан Савчишин. Тема семінару —"Розвиток IT в Україні та ефективність саморозвитку молоді в умовах швидкоплинності", — розповідає співорганізатор проекту Вероніка Дякович. — Під час активної дискусії з учасниками було розглянуто та обговорено безліч тем, від геополітики до роботизованого виробництва та було розглянуто Україну, як країну з найбільшою кількістю ресурсів для розвитку та діяльності молодих людей.
Найбільш активні учасники дискусії отримали не тільки цінні поради, а й неочікувані призи від спікера.
— У нас в Україні можна розпочати власний бізнес, і не просто бізнес, а власну успішну справу. Потрібно цього дуже сильно хотіти. Головне, щоб ваші думки підкріплювалися діями, - зазначив спікер Руслан Савчишин.
Наступний семінар відбудеться в п’ятницю. Хто буде спікером організатори поки тримають в секреті.